A Marcali Múzeum újra nyitva áll!

Tisztelt Látogatóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 194/2021. ( IV. 26.) Kormányrendelet értelmében a közművelődési és közgyűjteményi intézmények, a járványügyi védelmi szabályok betartásával kinyithatnak, és fogadhatják a védettségi igazolvánnyal rendelkező látogatóikat!

Intézményünk, a Marcali Múzeum május 10-től várja a kedves Érdeklődőket!

Kérjük, hogy látogatásuk során az alábbiak figyelembe vételével tartózkodjanak az épületben:

• Kérjük, hogy – a védelmi intézkedések lépcsőzetes feloldásról szóló 194/2021. (IV. 26.) Kormányrendelet tükrében –  az intézmény látogatásakor az egészségügyi, biztonsági előírásokat önmaguk, családtagjaik és dolgozóink védelmében tartsák be!
  • A Kulturális Korzóban a védettségi igazolvány meglétét – a törvényi előírásoknak megfelelően – belépéskor ellenőriznünk szükséges.
  • Kiállítótereinket egyidőben maximum 10 védettségi igazolvánnyal rendelkező személy látogathatja.
  • A Látogatók közötti távolságtartást tágas tereink lehetővé teszik. Kérjük, éljenek vele!
  • 18 év alatti fiatal és gyermek csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt családtag kíséretében léphet az intézménybe és telephelyünkre.
  • A szájmaszk használata az intézmény területén védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek nem kötelező.
  • A Kulturális Korzó nyitva tartása:Hétfőtől- Péntekig: 8-17 óráig
    Szombaton: 14-17 óráig

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a kiállításaink látogatására!

Vidák Tünde

múzeumigazgató