Ma 2017. június 28., szerda, Levente és Irén napja van. Holnap Péter és Pál napja lesz.

"Reflektorfényben" Dr. Puskás László tojásgyűjteménye

2017. április elején a Marcali Múzeum – a közelgő húsvéti ünnephez kapcsolódva – mini-tárlat keretében a néprajzi gyűjteményében őrzött különleges tojásokat állított ki a Kulturális Korzó aulájában lévő vitrinben.

Szándékunk, hogy a raktárakban gondosan elhelyezett és óvott kincseinkből rendszeresen megtekinthetővé váljanak azok a tárgyak, dokumentumok, amelyek kiállításban nem láthatóak.

A továbbiakban, ebben a vitrinben, mindig más és más gyűjteményi egységünkből származó műtárgyakat, új szerzeményeket tárunk látogatóink elé.

A mini-kiállítás Babina Csabáné gyűjtemény- és raktárkezelő kollégánk munkáját dicséri.

fotó: Ilácsa József